OFICJALNIE: Maciej Mas w Jagiellonii

OFICJALNIE: Maciej Mas w Jagiellonii fot. Jagiellonia Białystok
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok potwierdziła transfer Macieja Masa.

19-letni napastnik związał się z „Dumą Podlasia” kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o jeszcze jeden sezon. W nowym zespole będzie grał z numerem 20 na koszulce.

- Historie Patryka Klimali i Karola Świderskiego były jednym z powodów, dla których wybrałem Jagiellonię. Przecież „Świder”, podobnie jak ja w przeszłości występował w łódzkim SMS. Ich przykłady pokazują, że młody napastnik może rozwinąć się w Jagiellonii i wypłynąć stąd do lepszej ligi. Moje osobiste cele? Przede wszystkim regularne występy. Jestem młodym zawodnikiem i chcę się rozwijać - powiedział Mas po parafowaniu umowy.

Atakujący przechodzi do „Jagi” z UKS SMS Łódź. W pierwszej części roku Mas był wypożyczony stamtąd do Cagliari. We Włoszech rozegrał sześć meczów w zespole Primavery, notując cztery trafienia. W pewnym momencie wydawało się zresztą, że pozostanie on na Półwyspie Apenińskim. Przed Cagliari Mas reprezentował też barwy GKS-u Bełchatów.

To drugi letni nabytek Jagiellonii. Wcześniej trafił do niej Błażej Augustyn.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy