OFICJALNIE: Mamadou Coulibaly ponownie wypożyczony do Salernitany

OFICJALNIE: Mamadou Coulibaly ponownie wypożyczony do Salernitany fot. Alfonso Maria Salsano / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Salernitana

Mamadou Coulibaly nadal będzie reprezentował barwy Salernitany, o czym poinformowano w poniedziałek.

Do startu ligi włoskiej pozostały jeszcze praktycznie trzy tygodnie, a niektóre ekipy powoli kompletują kadry na kolejny sezon. W tym miejscu należy napomknąć o Salernitanie.

Do tej pory sprowadzono Redę Boultama, Joela Obiego, Lukę Bogdana, Stefana Strandberga, Michela Caviona oraz Pawła Jaroszyńskiego. Teraz do tej grupy dołączył Mamadou Coulibaly.

Dla środkowego pomocnika jest to powrót do ekipy, w której barwach spędził ostatnie sześć miesięcy. Strony doszły do porozumienia w kwestii transferu czasowego.

Na mocy umowy będzie on reprezentował barwy beniaminka do 30 czerwca 2022 roku. Po tym okresie pojawi się opcja na wykup Senegalczyka.

22-latek rozegrał w poprzednim sezonie 18 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy