OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u

OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o zatrudnieniu Ireneusza Mamrota.

Przeciętna postawa spadkowicza z Ekstraklasy pod koniec rundy jesiennej i na początku wiosny spowodowała, że posada Wojciecha Stawowego zawisła na włosku. Derbowy remis z Widzewem przelał czarę goryczy.

Kilka godzin po tym wydarzeniu w mediach pojawiła się informacja, że były szkoleniowiec między innymi Cracovii pożegna się z ŁKS-em, a jego miejsce zajmie Ireneusz Mamrot.

W niedzielę te zapowiedzi znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Najpierw przedpołudniem pożegnano Stawowego, by kilka godzin później poinformować za pośrednictwem oficjalnych mediów o zatrudnieniu 50-latka.

Wraz z urodzonym w Trzebnicy trenerem do klubu przenoszą się też jego asystenci, a więc Adrian Siemieniec oraz Marcin Pogorzała i Jacek Janowski.

Kontrakt Mamrota z pierwszoligowcem ma być natomiast ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Na obecnym etapie sezonu ŁKS plasuje się w ligowej tabeli na trzecim miejscu z dorobkiem 36 punktów. Do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem brakuje mu dwa „oczka”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy