OFICJALNIE: Marko Marić w Houston Dynamo

OFICJALNIE: Marko Marić w Houston Dynamo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Houston Dynamo

Houston Dynamo poinformowało o pozyskaniu Marko Maricia.

24-latek przeprowadza się do Houston Dynamo z Hoffenheim na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły samej transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej. Klub w tym momencie czeka na ostatnie dokumenty, by oficjalnie zgłosić golkipera do rozgrywek.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że udało nam się go pozyskać na stałe. To świetny bramkarz, który ma wiele cech przywódczych. Jest także niesamowicie silny mentalnie i myślę, że jego przyjście wyjdzie nam w najbliższych miesiącach na dobre. To zawodnik, który podniesie poziom całego zespołu — powiedział dyrektor generalny Houston, Matt Jordan.

Chorwat powinien rywalizować o miejsce w składzie z Michaelem Nelsonem.

Marić to wychowanek Rapidu Wiedeń. Do Hoffenheim trafił latem 2015 roku. Ponadto jest doskonale znany polskim kibicom, ponieważ w sezonie 2015/2016 przywdziewał trykot Lechii Gdańsk.

Przez ostatnie dwa sezony był związany z ekipą Lillestrøm SK. W jej barwach zanotował 56 występów. W jedenastu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy