OFICJALNIE: Marko Marić w Houston Dynamo

OFICJALNIE: Marko Marić w Houston Dynamo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Houston Dynamo

Houston Dynamo poinformowało o pozyskaniu Marko Maricia.

24-latek przeprowadza się do Houston Dynamo z Hoffenheim na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły samej transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej. Klub w tym momencie czeka na ostatnie dokumenty, by oficjalnie zgłosić golkipera do rozgrywek.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że udało nam się go pozyskać na stałe. To świetny bramkarz, który ma wiele cech przywódczych. Jest także niesamowicie silny mentalnie i myślę, że jego przyjście wyjdzie nam w najbliższych miesiącach na dobre. To zawodnik, który podniesie poziom całego zespołu — powiedział dyrektor generalny Houston, Matt Jordan.

Chorwat powinien rywalizować o miejsce w składzie z Michaelem Nelsonem.

Marić to wychowanek Rapidu Wiedeń. Do Hoffenheim trafił latem 2015 roku. Ponadto jest doskonale znany polskim kibicom, ponieważ w sezonie 2015/2016 przywdziewał trykot Lechii Gdańsk.

Przez ostatnie dwa sezony był związany z ekipą Lillestrøm SK. W jej barwach zanotował 56 występów. W jedenastu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy