OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami

OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Inter Miami

Inter Miami potwierdził pozyskanie Blaise'a Matuidiego na zasadzie wolnego transferu po uprzednim wczorajszym rozwiązaniu kontraktu zawodnika z Juventusem.

Matuidi w klubie Major League Soccer założy koszulkę z numerem 8. Związał się z nim trzyletnią umową po przejściu w środę testów medycznych w Paryżu.

Po krótkim urlopie powinien zameldować się w Miami i dołączyć do nowych kolegów. - Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, niż witając mojego przyjaciela Blaise'a w Interze Miami. To niezwykle utalentowany piłkarz i świetna osoba. Mistrz świata z jakością Blaise'a w naszym składzie to dla nas powód do wielkiej dumy. Dla nas - właścicieli, dla nas - kibiców - skomentował pozyskanie 33-letniego pomocnika jeden z właścicieli Interu, David Beckham.

Inter Miami następny mecz MLS rozegra 22 sierpnia, gdy rywalem będzie Orlando City. Na razie niedawno założony klub zawodzi, zajmując ostatnią lokatę w tabeli Konferencji Wschodniej, nie mając jeszcze na koncie ani jednego zwycięstwa.

Matuidi nie znajdował się w planach Andrei Pirlo na sezon 2020/2021, więc zdecydował się na odejście. Do Juventusu przeniósł się w 2017 roku z Paris Saint-Germain, a wcześniej występował też w AS Saint-Étienne i Troyes.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy