OFICJALNIE: Mátyás Tajti w Zalaegerszegi

OFICJALNIE: Mátyás Tajti w Zalaegerszegi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zalaegerszegi TE FC

Zalaegerszegi TE poinformował o pozyskaniu Mátyása Tajtiego.

Węgier, który zeszłego lata trafił do Zagłębia Lubin, był uważany za piłkarza, który mógłby w Ekstraklasie nieźle namieszać. Jednak brak zaufania ze strony szkoleniowca doprowadził do tego, że piłkarz musiał rozstać się z klubem.

22-latek nie musiał czekać zbyt długo na znalezienie nowego miejsca. Pomocną dłoń do piłkarza wyciągnął zespół Zalaegerszegi.

Ekipa z rodzimej ligi podpisała z nim kontrakt. Szczegóły nie są jednak znane.

Tajti rozegrał na boiskach Ekstraklasy trzy mecze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy