OFICJALNIE: Maurizio Pochettino odszedł z Tottenhamu

OFICJALNIE: Maurizio Pochettino odszedł z Tottenhamu fot. Maurizio Pochettino I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tottenham Hotspur | The Athletic | Watford

Tottenham Hotspur potwierdził rozstanie z Maurizio Pochettino. Hiszpan będzie kontynuował karierę w Watfordzie.

W styczniu 2015 roku, kilka miesięcy po oficjalnym zatrudnieniu w charakterze menedżera Mauricio Pochettino, do „Kogutów” przybył jego syn. Maurizio został włączony do akademii młodzieżowej i szkolił się w niej aż do teraz.

19-latek, mimo odejścia z klubu swojego ojca, nie zmienił pracodawcy. Wręcz przeciwnie, w czerwcu podpisał nową umowę. Liczył jednak na częstsze występy, a być może również debiut w pierwszym zespole. Ostatecznie zdecydował się zakończyć współpracę z Tottenhamem Hotspur.

Jego były już pracodawca poinformował o przenosinach Hiszpana do Watfordu. „The Athletic” podaje, że operacja przyjęła formę transferu bezgotówkowego, a gracz podpisał umowę na cztery sezony. Początkowo ma on wzmocnić ekipę do lat 23.

Dla „Szerszeni” to już drugi angaż w ostatnim czasie, gdyż nieco wcześniej pojawił się komunikat o zakontraktowaniu Dana Goslinga, dotąd związanego z Bournemouth.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy