OFICJALNIE: Maurizio Pochettino odszedł z Tottenhamu

OFICJALNIE: Maurizio Pochettino odszedł z Tottenhamu fot. Maurizio Pochettino I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tottenham Hotspur | The Athletic | Watford

Tottenham Hotspur potwierdził rozstanie z Maurizio Pochettino. Hiszpan będzie kontynuował karierę w Watfordzie.

W styczniu 2015 roku, kilka miesięcy po oficjalnym zatrudnieniu w charakterze menedżera Mauricio Pochettino, do „Kogutów” przybył jego syn. Maurizio został włączony do akademii młodzieżowej i szkolił się w niej aż do teraz.

19-latek, mimo odejścia z klubu swojego ojca, nie zmienił pracodawcy. Wręcz przeciwnie, w czerwcu podpisał nową umowę. Liczył jednak na częstsze występy, a być może również debiut w pierwszym zespole. Ostatecznie zdecydował się zakończyć współpracę z Tottenhamem Hotspur.

Jego były już pracodawca poinformował o przenosinach Hiszpana do Watfordu. „The Athletic” podaje, że operacja przyjęła formę transferu bezgotówkowego, a gracz podpisał umowę na cztery sezony. Początkowo ma on wzmocnić ekipę do lat 23.

Dla „Szerszeni” to już drugi angaż w ostatnim czasie, gdyż nieco wcześniej pojawił się komunikat o zakontraktowaniu Dana Goslinga, dotąd związanego z Bournemouth.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy