OFICJALNIE: Maxime Poundjé, były gracz Girondins de Bordeaux, znalazł klub

OFICJALNIE: Maxime Poundjé, były gracz Girondins de Bordeaux, znalazł klub fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Maxime Poundjé | Loïc Tanzi [Twitter]

Maxime Poundjé został ogłoszony nowym piłkarzem FC Lausanne-Sport.

Nominalny lewy obrońca od 2003 roku był związany z „Żyrondystami” i tylko sezon 2011/2012, tuż po przebiciu się do pierwszego zespołu, spędził na wypożyczeniu w Nîmes Olympique.

Francuz w koszulce Girondins Bordeaux uzbierał łącznie 159 występów, zdobył dwie bramki oraz posłał sześć ostatnich podań. W międzyczasie był powoływany do młodzieżowych sekcji kadry „Trójkolorowych”.

Ubiegłego lata umowa 29-latka wygasła i od tego czasu nie miał on pracodawcy. To zmieniło się teraz, gdy dołączył do FC Lausanne-Sport.

Współpraca z ostatnią ekipą szwajcarskiej ekstraklasy planowo powinna potrwać do 30 czerwca. W tym czasie będzie on występował w koszulce z numerem 29.

To już piąte wzmocnienie drużyny podczas zimowego okna transferowego, które w Szwajcarii zamyka się 15 lutego. Wcześniej przybyli Adrien Trebel, Rodrigo Pollero, Nassim Zoukit i Marvin Spielmann.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy