OFICJALNIE: Mostafa Mohamed w FC Nantes

OFICJALNIE: Mostafa Mohamed w FC Nantes
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nantes

FC Nantes poinformowało o pozyskaniu Mostafy Mohameda. Nowy nabytek pomoże w walce o europejskie puchary

FC Nantes szykuje się do walki w europejskich pucharach po tym, jak w poprzednim sezonie udało się wygrać Puchar Francji. Celem będzie oczywiście dobry występ na arenie międzynarodowej, ale też ciągła poprawa rezultatów, jeśli chodzi o krajowe podwórko.

Dotychczasowe wzmocnienia wspomnianej ekipy mogą napawać optymizmem. Wcześniej bowiem do drużyny prowadzonej przez Antoine'a Kombouaré'ego dołączyli były zawodnik między innymi Tottenhamu, czyli Moussa Sissoko, a także utalentowany napastnik Evann Guessand.

Właściciel klubu Waldemar Kita nie zamierza jednak na tym poprzestawać i w ostatnich dniach sfinalizował pozyskanie kolejnego atakującego, a drużynę Nantes zasilił także Mostafa Mohamed.

25-latek w ostatnich dniach przeszedł szczegółowe testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego ruch mógł zostać sfinalizowany. Do nowej ekipy przenosi się w ramach wypożyczenia Galatasaray.

Strony porozumiały się w kwestii umowy do 30 czerwca 2023 roku, a w niej znalazła się też opcja na wykup.

Pozyskanie Mohameda to odpowiedź na odejścia Randala Kolo Muaniego i Jeana-Kévina Augustina.

Egipcjanin rozegrał w poprzednim sezonie dla tureckiego klubu łącznie 40 spotkań. W tym czasie strzelił osiem goli, a do swojego dorobku dorzucił także pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy