OFICJALNIE: Nacer Chadli odszedł z AS Monaco. Zagra w Lidze Mistrzów

OFICJALNIE: Nacer Chadli odszedł z AS Monaco. Zagra w Lidze Mistrzów fot. AS Monaco
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: İstanbul Başakşehir

AS Monaco i İstanbul Başakşehir doszły do porozumienia w sprawie transferu Nacera Chadliego.

Lewoskrzydłowy do Francji trafił przed dwoma laty za 12 milionów euro. Właśnie tyle otrzymał ówczesny spadkowicz Premier League - West Bromwich Albion. W klubie z Księstwa Monako 31-letni dziś zawodnik wielkiej kariery nie zrobił (22 mecze bez zdobyczy bramkowej oraz asysty) i już po jednym sezonie wysłano go na wypożyczenie do Anderlechtu.

Teraz, gdy wrócił do klubu macierzystego, nie zabawił w nim długo i na rok przed końcem umowy, rozstał się z nim definitywnie. 59-krotny reprezentant „Czerwonych Diabłów” karierę kontynuował będzie nad Bosforem.

Jego angaż ogłosił bowiem İstanbul Başakşehir, który w ostatnim czasie nie próżnuje i zapewnił już sobie usługi trzech nowych graczy. Są to, oprócz Chadliego, Hasan Ali Kaldirim oraz Rafael, przy czym ten ostatni także został sprowadzony z Francji.

Co do imponującego warunkami fizycznymi skrzydłowego, który może być także ustawiany na pozycji rozgrywającego, z mistrzem Turcji związał się on do 30 czerwca 2022 roku. W nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem 11.

Jak wiemy, ekipa z Başakşehir Fatih Terim Stadyumu zagra w fazie grupowej przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy