OFICJALNIE: Nastić w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Nastić w Jagiellonii Białystok
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o pozyskaniu Bojana Nasticia.

Cel, jaki został postawiony po rundzie jesiennej przez pion sportowy Jagiellonii Białystok, to sprowadzenie do drużyny wartościowego lewego defensora. Wydaje się, że w środowe przedpołudnie udało się dopiąć swego.

Do zespołu prowadzonego przez Bogdana Zająca dołączył bowiem Bojan Nastić. Bośniak przenosi się do Polski z BATE Borysów na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Nieoficjalnie mówi się, że Białorusini zainkasowali z tytułu tego transferu 300 tysięcy euro.

26-latek powinien rywalizować o miejsce w składzie z Bödvarem Bödvarssonem i Bartłomiejem Wdowikiem.

- Dużo słyszałem zarówno o samej polskiej lidze, jak i samym klubie. Wewnętrzne przeczucie podpowiada mi, że robię duży krok do przodu w mojej karierze - przyznał nowy nabytek Jagiellonii.

Nastić to wychowanek serbskiej Vojvodiny. W przeszłości był on łączony między innymi z warszawską Legią. Do transferu jednak wówczas nie doszło, a on ostatecznie zakotwiczył w Belgii, a konkretniej w Genku. Ponadto przywdziewał też trykot Oostende. Później trafił do wspomnianego BATE.

Dla ekipy z Białorusi występował od września 2019 roku. Od tamtej pory zanotował łącznie 34 występy, a jego dorobek to jeden gol i 11 asyst.

Lewy defensor to pięciokrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy