OFICJALNIE: Nowa umowa czołowego gracza Korony

OFICJALNIE: Nowa umowa czołowego gracza Korony fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce | CKsport

Jakub Żubrowski przedłużył swój kontrakt z Koroną Kielce.

Defensywny pomocnik osiągnął porozumienie z włodarzami klubu z województwa świętokrzyskiego w kwestii warunków nowej umowy i związał się z zespołem „Żółto-Czerwonych” do końca czerwca 2020 roku.

25-letni zawodnik rozpoczynał swoją przygodę z seniorską piłką w barwach Korony. Początkowo nie znalazł on jednak uznania w oczach szkoleniowców kieleckiej drużyny i przeniósł się do Stali Mielec, z którą zdołał awansować do pierwszej ligi.

Żubrowski po dobrej rundzie na zapleczu Ekstraklasy otrzymał propozycję powrotu do ekipy z Kolporter Areny i postanowił z niej skorzystać.

Defensywny pomocnik od tego czasu stał się jednym z kluczowych piłkarzy w zespole „Żółto-Czerwonych” i do tej pory zdołał rozegrać 23 spotkania dla klubu z województwa świętokrzyskiego, w których zdobył jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

- Bardzo cieszę się z podpisania nowej umowy. Te pół roku dobrej pracy z mojej strony, poparte wynikami drużyny, zaowocowały nowym kontraktem. Nie było też tak, że moja przyszłość była niewiadomą, bo dotychczasowa umowa jeszcze jakiś czas obowiązywała. Ale na pewno w głowie mimowolnie przewijały się jakieś myśli. Nastąpił jednak krok ze strony zarządu, który mnie ucieszył i teraz czekam na kolejne spotkania, by potwierdzić swoją jakość - powiedział 25-letni zawodnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy