OFICJALNIE: Nowa umowa czołowego gracza Korony

OFICJALNIE: Nowa umowa czołowego gracza Korony fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce | CKsport

Jakub Żubrowski przedłużył swój kontrakt z Koroną Kielce.

Defensywny pomocnik osiągnął porozumienie z włodarzami klubu z województwa świętokrzyskiego w kwestii warunków nowej umowy i związał się z zespołem „Żółto-Czerwonych” do końca czerwca 2020 roku.

25-letni zawodnik rozpoczynał swoją przygodę z seniorską piłką w barwach Korony. Początkowo nie znalazł on jednak uznania w oczach szkoleniowców kieleckiej drużyny i przeniósł się do Stali Mielec, z którą zdołał awansować do pierwszej ligi.

Żubrowski po dobrej rundzie na zapleczu Ekstraklasy otrzymał propozycję powrotu do ekipy z Kolporter Areny i postanowił z niej skorzystać.

Defensywny pomocnik od tego czasu stał się jednym z kluczowych piłkarzy w zespole „Żółto-Czerwonych” i do tej pory zdołał rozegrać 23 spotkania dla klubu z województwa świętokrzyskiego, w których zdobył jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

- Bardzo cieszę się z podpisania nowej umowy. Te pół roku dobrej pracy z mojej strony, poparte wynikami drużyny, zaowocowały nowym kontraktem. Nie było też tak, że moja przyszłość była niewiadomą, bo dotychczasowa umowa jeszcze jakiś czas obowiązywała. Ale na pewno w głowie mimowolnie przewijały się jakieś myśli. Nastąpił jednak krok ze strony zarządu, który mnie ucieszył i teraz czekam na kolejne spotkania, by potwierdzić swoją jakość - powiedział 25-letni zawodnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy