OFICJALNIE: Nowy klub Daniela Chimy Chukwu

OFICJALNIE: Nowy klub Daniela Chimy Chukwu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jamshedpur

Daniel Chima Chukwu zasilił w ostatnich godzinach szeregi indyjskiego Jamshedpur FC.

Daniel Chima Chukwu to zawodnik doskonale znany z Legii Warszawa, gdzie jego przygoda nie przebiegała tak, jakby tego oczekiwał sam zawodnik, ale również i klubowe władze oraz fani.

Po opuszczeniu Ekstraklasy występował on między innymi w Molde FK, ale także i w Chinach. Od pół roku przebywa natomiast w Indiach.

W ostatnich godzinach zmienił zresztą klub wewnątrz tamtejszej ligi i przeniósł się z East Bangal do Jamshedpur w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 31 maja 2022 roku.

- Jestem zachwycony, a przede wszystkim zaszczycony, że podpisałem kontrakt z tak dobrym klubem. Bardzo się cieszę, że tutejsze władze mnie dostrzegły. Będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby pokazać się z jak najlepszej strony i przynieść chwałę tej drużynie - powiedział.

Nigeryjczyk rozegrał w tym sezonie dziesięć spotkań, w których strzelił dwa gole.

Pomimo tego, że atakujący rozegrał w Legii Warszawa raptem dziewięć spotkań, to zdobył z nią dwa mistrzostwa Polski i krajowy puchar.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy