Oficjalnie: Nowy pomocnik Pogoni

Oficjalnie: Nowy pomocnik Pogoni
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Pogoń Szczecin

Vladimirs Kamešs zasilił szeregi Pogoni Szczecin.

Łotewski pomocnik przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał z klubem dwuletni kontrakt.

- Na Kamešsa byłem zdecydowany już po obozie w Pogorzelicy. Uważam, że jest to piłkarz, który może nam pomóc - powiedział Ján Kocian.

26-letni skrzydłowy w ostatnim czasie reprezentował barwy Amara Perm. W obecnych rozgrywkach nie zaliczył ani jednego oficjalnego występu w pierwszej ekipie "Czerwono-Czarnych". Łotysz w swojej karierze grał dla takich zespołów jak Metalurg Lipawa i FB Gulbene.

Vladimirs Kamešs jest trzecim zawodnikiem, który trafił do Pogoni w przerwie zimowej. Wcześniej zawodnikami "Dumy Pomorza" zostali Michał Janota i Karol Danielak.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy