OFICJALNIE: Nowy pomocnik Termaliki

OFICJALNIE: Nowy pomocnik Termaliki
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Jakub Mrozik został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

24-letni pomocnik w ostatnim czasie reprezentował barwy Korony Kielce. W poprzednim sezonie w jej koszulce rozegrał dziewięć spotkań w Ekstraklasie (w sumie spędził 411 minut na murawie). Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, Mrozik tylko raz pojawił się na boisku, rozgrywając 120 minut w meczu Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec.


W Koronie na 24-latka stawiał Maciej Bartoszek, z którym zawodnik wcześniej współpracował również w Chojniczance Chojnice. Obecnie 40-latek odpowiada za wyniki ekipy z Niecieczy, więc taki ruch nie jest zbyt zaskakujący.


Jeśli chodzi o samego Mrozika, pobyt w Koronie był dla niego drugą ekstraklasową przygodą w karierze. Wcześniej zanotował on dwa występy na najwyższym szczeblu w barwach Cracovii. Oprócz tego grał jeszcze w Polonii Bydgoszcz, Liderze Włocławek i Nielbie Wągrowiec.


Nowy klub pomocnika zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli Ekstraklasy. W 11 dotychczasowych meczach „Słoniki” sięgnęły po osiem punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy