Oficjalnie: Ojrzyński trenerem Górnika

Oficjalnie: Ojrzyński trenerem Górnika
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Zabrze

Leszek Ojrzyński zastąpił Roberta Warzychę na stanowisku trenera Górnika Zabrze.

43-latek ostatnio pracował w Podbeskidziu Bielsko-Biała, z którego został zwolniony pod koniec kwietnia 2015 roku. Wcześniej był trenerem takich zespołów jak m.in.  Korona Kielce, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock czy Raków Częstochowa.

Nowy szkoleniowiec spotkał się już z członkami zabrzańskiego zespołu. W swojej roli zadebiutuje w meczu z Termaliką, który odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30. Górnik po czterech kolejkach Ekstraklasy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

- Jestem szczęśliwy, że w tak utytułowanym klubie jak Górnik Zabrze przyjdzie mi pracować. W Zabrzu buduje się piękny, nowy stadion, są bardzo wymagający, ale fantastyczni kibice - powiedział Ojrzyński.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy