OFICJALNIE: Omar Marmoush odchodzi z Wolfsburga
2023-04-12 21:53:32; Aktualizacja: 2 lata temu
Omar Marmoush tylko do końca bieżącego sezonu będzie reprezentował VfL Wolfsburg.
24-letni Egipcjanin podjął decyzję o nieprzedłużeniu umowy z obecnym klubem.
Według doniesień Fabrizio Romano ma on trafić do Eintrachtu Frankfurt. W nowym zespole mógłby zastąpić Daichiego Kamadę, któremu również kończy się latem kontrakt i przeniesie się do silniejszego klubu.
Egipcjanin był zawodnikiem Wolfsburga od 2020 roku. Jednak dopiero w obecnym sezonie zaczął regularnie występować w zespole „Wilków”. Wcześniej dwukrotnie przebywał na wypożyczeniach: w FC St. Pauli oraz w VfB Stuttgart.Popularne
W sezonie 2022/2023 Marmoush rozegrał do tej pory 26 spotkań w Bundeslidze. W tym czasie strzelił pięć bramek i zanotował asystę.
Początkowo występował jako lewy skrzydłowy, jednak ostatnio Niko Kovač częściej wystawiał go na środku ataku.
Wynikało to z faktu, że nominalni napastnicy Wolfsburga, Lukas Nmecha i Jonas Wind, nie znajdują się obecnie w najwyższej formie. Obaj zdobyli w tym sezonie po cztery gole.
Zawodnikami Wolfsburga są także dwaj Polacy - Jakub Kamiński i Bartosz Białek (przebywający na wypożyczeniu w Vitesse Arnhem).







![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)








![Górnik Łęczna zbroi się przed walką o utrzymanie. Nowy obrońca na pokładzie [OFICJALNIE]](img/photos/114523/170x113/luka-gucek.jpg)







![Górnik Łęczna zbroi się przed walką o utrzymanie. Nowy obrońca na pokładzie [OFICJALNIE]](img/photos/114523/90x60/luka-gucek.jpg)



