Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze

Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Inter Mediolan

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Inter Mediolan przedłużył kontrakt z Rodrigo Palacio.

Nowa umowa Argentyńczyka będzie obowiązywała do końca czerwca 2016 roku, czyli o dwanaście miesięcy dłużej od poprzedniej. 32-letni napastnik trafił do Interu w 2012 roku z Genui za kwotę dziesięciu milionów euro.

Palacio jest jedną z wyróżniających się postaci na tle przeciętnie spisującej się drużyny z Mediolanu. Łącznie w 68 występach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zdobył dla klubu z Giuseppe Meazza 36 bramek. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy