Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze

Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Inter Mediolan

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Inter Mediolan przedłużył kontrakt z Rodrigo Palacio.

Nowa umowa Argentyńczyka będzie obowiązywała do końca czerwca 2016 roku, czyli o dwanaście miesięcy dłużej od poprzedniej. 32-letni napastnik trafił do Interu w 2012 roku z Genui za kwotę dziesięciu milionów euro.

Palacio jest jedną z wyróżniających się postaci na tle przeciętnie spisującej się drużyny z Mediolanu. Łącznie w 68 występach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zdobył dla klubu z Giuseppe Meazza 36 bramek. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy