OFICJALNIE: Petk w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Petk w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Do Miedzi Legnica dołączył Adrian Petk.

Po zakontraktowaniu między innymi Szymona Matuszka i Krzysztofa Drzazgi przyszedł czas na kolejnego piłkarza. Tym razem do Miedzi dołączył Adrian Petk.

Przenosi się on do wspomnianej ekipy z Lechii Gdańsk na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował umowę do 30 czerwca 2022 roku.

- Miedź to czołowy zespół pierwszej ligi, który walczy tu o najwyższe cele. Myślę, że to dobre miejsce do rozwoju i świetny ruch - powiedział Petk.

18-latek najlepiej czuje się na pozycji środkowego pomocnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy