OFICJALNIE: Powrót Sandomierskiego!

OFICJALNIE: Powrót Sandomierskiego! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Grzegorz Sandomierski został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Doświadczony bramkarz zasilił szeregi zespołu z Podlasia na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2020 roku. Klub w zawartej umowie z piłkarzem zagwarantował sobie możliwość przedłużenia z nim kontraktu o kolejne dwanaście miesięcy.

Sandomierski reprezentował w ostatnich sezonach barwy Cracovii i do zakończenia ostatniej rundy jesiennej mógł liczyć na regularną grę w drużynie „Pasów”. Później jednak Michał Probierz postanowił zrezygnować z usług 28-letniego zawodnika i ten w marcu rozstał się z ekipą z województwa małopolskiego za porozumieniem stron.

Od tego momentu w polskich mediach mówiło się dużo o potencjalnych przenosinach bramkarza do jednego z zagranicznych klubów. Podobno zainteresowanie jego usługami przejawiały Slavia Praga, CSKA Sofia, Málaga czy Sporting Gijon. Żaden z tych zespołów nie przeszedł jednak do konkretnych kroków zmierzających do pozyskania piłkarza i ten zdecydował się ostatecznie wrócić do Jagiellonii, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z futbolem.

Sandomierski łącznie w szeregach drużyny z Białegostoku rozegrał do tej pory 78 spotkań, w których 33 razy zachował czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy