OFICJALNIE: Przemysław Trytko w Gryfie Wejherowo

OFICJALNIE: Przemysław Trytko w Gryfie Wejherowo fot. Gryf Wejherowo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gryf Wejherowo

Przemysław Trytko został zawodnikiem Gryfa Wejherowo.

Klub z Wejherowa potwierdził, że Trytko będzie występował w jego barwach w sezonie 2020/2021.  

32-letni Trytko ma na koncie 133 mecze i 26 goli w Ekstraklasie. Złożyła się na to gra w Arce Gdynia, Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom oraz Koronie Kielce. Z „Jagą” sięgnął po Superpuchar Polski, a z Arką - po rodzimy puchar. W międzyczasie napastnik występował też w Niemczech oraz kazachskim FK Atyrau.  

Ostatnio Trytko był związany z Chrobrym Głogów, ROW-em Rybnik i Bałtykiem Gdynia. Rzadko pojawiał się jednak na murawie, do czego przyczyniły się też problemy zdrowotne.  

Z Gryfem doświadczony atakujący będzie rywalizował w III lidze, a więc na czwartym szczeblu rozgrywek. Zespół z Wejherowa jest spadkowiczem. W minionym sezonie zajął ostatnie miejsce w tabeli II ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy