Oficjalnie: Przybecki i Piątek w Zagłebiu

Oficjalnie: Przybecki i Piątek w Zagłebiu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Zagłębie Lubin

Po tygodniach spekulacji Zagłębie Lubin wreszcie potwierdziło zakontraktowanie Łukasza Piątka i Miłosza Przybeckiego.

Zawodnicy już wcześniej trenowali z zespołem, jednak nie mogli podpisać umów, gdyż uprawomocnić najpierw musiało się rozwiązanie kontaktów z Polonią Warszawa. Teraz tak się stało, więc Piątek mógł związać się z "Miedziowymi" na dwa, natomiast Przybecki na trzy lata.
 
27-letni Piątek występuje w środku pomocy. Urodził się w Warszawie, jest wychowankiem Polonii, w której do tej pory grał. W Ekstraklasie zaliczył 180 spotkań.
 
22-letni Przybecki jest skrzydłowym. Do Polonii został sprowadzony w 2011 roku z Ruchu Radzionków. W ostatnim sezonie przebił się do pierwszego składu, zaliczając 16 spotkań ligowych, zdobywając trzy bramki.
 
Obaj piłkarze stanowili o sile stołecznego klubu, który po "przygodzie" z Ireneuszem Królem rozpocznie następny sezon w czwartej lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy