OFICJALNIE: Quaresma w KasımpaşIe

OFICJALNIE: Quaresma w KasımpaşIe fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kasımpaşa SK

Kasımpaşa poinformowała o pozyskaniu Ricardo Quaresmy.

Okno transferowe powoli dobiega końca, a więc nie brakuje na rynku ciekawych ruchów. W czwartek miejsce pracy zmienił Ricardo Quaresma.

Portugalczyk reprezentował w ostatnim czasie Beşiktaş. Przed tym sezonem zdał sobie jednak sprawę, że coraz ciężej będzie mu wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce, dlatego postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem.

Pomocną dłoń wyciągnął do niego inny turecki klub. Współpraca zaoferowała mu bowiem Kasımpaşa, do której przeniósł się na zasadzie wolnego transferu.  35-latek parafował z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o sezon.

Dla Quaresmy taka zmiana klubu jest sytuacją idealną, bo nie musi przy okazji przeprowadzać się. Stadiony Kasımpaşy i Beşiktaşu dzieli zaledwie około 20 minut jazdy samochodem.

Urodzony w Lizbonie piłkarz to wychowanek tamtejszego Sportingu. W swojej karierze występował także między innymi w Barcelonie, Porto, Chelsea, Interze czy ostatnio we wspomnianym Beşiktaşie.

W poprzednich rozgrywkach zanotował 34 występy. Zdobył w nich cztery bramki. Ponadto zaliczył czternaście asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy