OFICJALNIE: Rachid Ghezzal odchodzi z Leicester City

OFICJALNIE: Rachid Ghezzal odchodzi z Leicester City fot. Leicester City
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ACF Fiorentina

ACF Fiorentina sprowadziła do klubu Rachida Ghezzala.

Algierczyk w sezonie 2018/2019 nie spełnił pokładanych w nim nadziei, dlatego „Lisy” specjalnie nie nalegały na jego pozostanie, co postarała się wykorzystać „Viola”.

Włosi osiągnęli konsensus z Anglikami w sprawie wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2020 roku (za 300 tysięcy euro). Dodatkowo ekipa z Florencji może pozyskać na stałe 27-letniego skrzydłowego, jeśli przed upływem przytoczonego terminu przeleje na konto Leicester City 9,7 miliona euro.

Były zawodnik Olympique’u Lyon i AS Monaco po przejściu obligatoryjnych testów medycznych złożył podpis pod kontraktem. Dodajmy, że transfer Rachida Ghezzala najprawdopodobniej wyklucza angaż Raphinhi, o którego również zabiegała Fiorentina. Brazylijczyk tym samym może ostatecznie trafić do Stade Rennes.

Lewonożny zawodnik, który reprezentował barwy Algierii w 16 meczach, podczas swojego pobytu w Anglii zgromadził 23 występy okraszone trzema trafieniami. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy