OFICJALNIE: Rafał Siemaszko odchodzi z Arki Gdynia

OFICJALNIE: Rafał Siemaszko odchodzi z Arki Gdynia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rafał Siemaszko I Facebook

Rafał Siemaszko pożegnał się z Arką Gdynia.

33-letni napastnik potwierdził swoje odejście z klubu z Trójmiasta za pośrednictwem Facebooka.

„Czasami jest tak, że dają ci do zrozumienia że jesteś już niepotrzebny, mówią może zadzwonimy do pana... Serce i nogi chcą dalej reprezentować barwy naszej Arki, lecz niestety nie będzie mi to dane. Dlatego Dziękuję wam wszystkim!! Był to fantastyczny czas, pełen sportowych emocji, radości czy też wzruszeń chociażby po zdobyciu Pucharu Polski. Chwile, które zapamiętam do końca życia, i z dumą będę wspominał gol w meczu finałowym, a echo skandowania mojego imienia i nazwiska na stadionie narodowym zawsze będą przyprawiać o ciarki na ciele...” - napisał piłkarz.

Urodzony w Wejherowie atakujący po raz pierwszy trafił do Arki w 2010 roku. Potem wrócił do niej w 2015. W koszulce gdyńskiego zespołu rozegrał łącznie 157 spotkań (33 gole). Jego ekstraklasowy bilans to 104 mecze i 18 bramek. z zespołem wygrał Puchar i dwa Superpuchary Polski.

Jeśli chodzi o ostatni sezon, który zakończył się dla Arki spadkiem do I ligi, Siemaszko wybiegał na murawy Ekstraklasy dziewięć razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy