OFICJALNIE: Rajko Rep w Bruk-Becie Termalice Nieciecza

OFICJALNIE: Rajko Rep w Bruk-Becie Termalice Nieciecza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o sprowadzeniu Rajko Repa.

32-letni Słoweniec to ofensywny pomocnik, który w przeszłości występował w NK Maribor, LASK czy Sepsi OSK. Zawodnik rozegrał także pięć spotkań jako reprezentant Słowenii.

Ostatnie miesiące to już ponowny pobyt w Austrii Klagenfurt. Dołączył do niej zaraz po tym, jak uporał się z zapaleniem kości łonowej. Następnie wybiegał na boiska siedem razy, notując asystę. Łączny dorobek w barwach tej ekipy to jednak 44 występy, 13 trafień i pięć asyst.

Rajko Rep zdecydowanie najlepiej radził sobie w TSV Hartberg (99 meczów, 24 gole, 23 asyst).

Doświadczony piłkarz postanowił teraz spróbować czegoś nowego i wybrał ofertę z Polski.

Podpisał on kontrakt z występującym w I lidze Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Na jego plecach zagości numer 55.

„Słonie” aktualnie zajmują trzecie miejsce w tabeli ligowej. Ich barwy uprzednio zasilili Łukasz Gajda, Andrej Kadlec czy Taras Zawijski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy