Oficjalnie: Rakels odchodzi z Zagłębia

Oficjalnie: Rakels odchodzi z Zagłębia
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Zagłębie Lubin

Za pośrednictwem oficjalnej strony, Zagłębie Lubin poinformowało o rozwiązaniu kontraktu z Denissem Rakelsem.

Powodem rozwiązania umowy z 21-letnim napastnikiem jest jego słaba postawa od czasu transferu do zespołu. Zarząd Zagłębia życzy jednocześnie zawodnikowi powodzenia w dalszej karierze.

Reprezentant Łotwy karierę rozpoczął w rodzinnym mieście Jēkabpils. Następnie przeniósł się do Metalurgsa Lipawa, po czym w 2011 roku trafił do drużyny z Lubina, jednak zdołał wystąpić jedynie w dziewięciu spotkaniach.

W międzyczasie wypożyczony byl do GKS-u Katowice, dla którego rozegrał 47 spotkań, notując szesnaście trafień oraz dziewięć asyst. Rakels jest czterokrotnym reprezentantem swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy