OFICJALNIE: Richairo Živković w Sheffield United

OFICJALNIE: Richairo Živković w Sheffield United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield United

Sheffield United poinformowało o pozyskaniu Richairo Živkovicia.

Holender serbskiego pochodzenia przez ostatni rok był związany z Changchun Yatai. Na zapleczu chińskiej ekstraklasy środkowemu napastnikowi szło bardzo dobrze, czego najlepszym dowodem jest jego bilans 16 trafień i trzech asyst w 25 meczach. Dobra forma 23-latka przykuła wzrok „Szabli”, które również mają za sobą udane miesiące, stąd ich wysoka ósma pozycja w tabeli Premier League.

Efektem tego jest wypożyczenie ważne do 30 czerwca z opcją transferu definitywnego. Przy czym warto wiedzieć, że Richairo Živkoviciem interesowały się m.in. Galatasaray czy Ajax, tym samym Sheffield United musiało stoczyć o niego niełatwą walkę.

Były młodzieżowy reprezentant „Oranje” uchodził niegdyś za ogromny talent, jednak przed dwoma laty jego kariera mocno wyhamowała. Obecnie wydaje się, że rosły zawodnik (187 centymetrów wzrostu) wraca powoli na właściwe tory.

Dla beniaminka angielskiej ekstraklasy to już drugi transfer w ciągu ostatnich dwóch dni, gdyż wcześniej potwierdzono rekordowy angaż Sandera Berge.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy