Oficjalnie: Rinaldo Cruzado zagra w Argentynie

Oficjalnie: Rinaldo Cruzado zagra w Argentynie fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Newell's Old Boys

Peruwiańczyk Rinaldo Cruzado po ponad roku spędzonym w Chievo zdecydował się na powrót do Ameryki Południowej. Będzie reprezentował barwy Newell's Old Boys.

28-letni zawodnik jest reprezentantem Peru, dla którego wystąpił w 32 meczach. Gra w linii środkowej. Z argentyńskim klubem, który pozyskał zaledwie połowę praw do karty, podpisał umowę do 2015 roku.

Dla Cruzado Argentyna będzie już piątym miejscem pracy. Karierę rozpoczynał w peruwiańskim gigancie Allianz Lima, aby w 2007 roku trafić do szwajcarskiego Grasshopper. W latach 2009-2010 grał dla irańskiego Esteghlal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy