OFICJALNIE: Robben wznawia karierę. Chce pomóc Groningen

OFICJALNIE: Robben wznawia karierę. Chce pomóc Groningen
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Groningen

Arjen Robben będzie przygotowywał się do nowego sezonu z Groningen.

Holenderski skrzydłowy zdecydował się wrócić na murawę i będzie przygotowywał się do rozgrywek 2020/2021 z Groningen. Docelowo 36-latek ma pomóc rodzimej drużynie w kolejnym sezonie. Z opublikowanego komunikatu można jednak wywnioskować, że wiele będzie zależało od tego, jak będzie czuł się doświadczony piłkarz.

Więcej powinnyśmy dowiedzieć się w niedzielę, kiedy to odbędzie się konferencja prasowa. W jej trakcie Robben ma przedstawić wszystkie szczegóły dotyczące swojego powrotu.

W zeszłym roku atakujący pożegnał się z Bayernem i zakończył piłkarską karierę. Dość szybko zaczęły pojawiać się jednak informacje sugerujące, że może on wrócić na boisko. Barwy zespołu z Monachium Robben reprezentował przez 10 lat. Przebojowy skrzydłowy rozegrał w tym czasie 309 meczów (144 gole i 101 asyst).

Robben jest wychowankiem Groningen. Między nim a Bayernem był jeszcze związany z PSV Eindhoven, Chelsea i Realem Madryt.

Nowa-stara ekipa Holendra to dziewiąty zespół Eredivisie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy