OFICJALNIE: Robinho odszedł z Başakşehiru

OFICJALNIE: Robinho odszedł z Başakşehiru
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: İstanbul Basaksehir

İstanbul Başakşehir potwierdził odejście z klubu Robinho.

Kontrakt brazylijskiego napastnika z mistrzem Turcji dobiegł końca i nie został przedłużony. Władze klubu podziękowały 36-latkowi za grę w jego barwach, podkreślając, że jest wzorem sportowca.

Robinho występował w Başakşehirze od początku zeszłego roku. W drugiej części poprzedniego sezonu zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty w tureckiej ekstraklasie. W ostatnim - nie trafił do siatki ani razu i rzadko pojawiał się na murawie. Jego wkład w pierwsze w historii klubu mistrzostwo nie był więc zbyt duży.

Do samej Turcji Robinho trafił wcześniej, bo na początku 2018 roku. Przez kilkanaście miesięcy był zawodnikiem Sivassporu. Jeszcze wcześniej atakujący był związany m.in. z Santosem, Realem Madryt, Manchesterem City oraz Milanem.

Nie brakuje doniesień sugerujących, że na koniec kariery doświadczony napastnik wróci do Santosu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy