OFICJALNIE: Šitum pożegnał się z Dinamem Zagrzeb

OFICJALNIE: Šitum pożegnał się z Dinamem Zagrzeb
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kayserispor

Kayserispor poinformował o pozyskaniu Mario Šituma.

27-latek miał za sobą przeciętną rundę w barwach Dinama Zagrzeb. To spowodowało, że zdecydował się rozstać z tym zespołem i rozejrzeć za nowym miejscem.

Pomocną dłoń postanowił wyciągnąć do niego Kayserispor, do którego trafił na zasadzie transferu definitywnego. Jego umowa z nowym pracodawcą ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Jeśli chodzi natomiast o kwotę transakcji, to ta nie została podana do wiadomości publicznej.

Zawodnik ma zadebiutować w nowych barwach już w najbliższy weekend. Wtedy to nowy zespół Chorwata zmierzy się na wyjeździe z Alanyasporem.

Šitum jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał on bowiem okazję występować w Lechu Poznań.

W minionym sezonie grał z kolei dla wspomnianego Dinama Zagrzeb. Rozegrał w jego barwach 17 meczów. Strzelił jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy