OFICJALNIE: Šitum pożegnał się z Dinamem Zagrzeb

OFICJALNIE: Šitum pożegnał się z Dinamem Zagrzeb
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kayserispor

Kayserispor poinformował o pozyskaniu Mario Šituma.

27-latek miał za sobą przeciętną rundę w barwach Dinama Zagrzeb. To spowodowało, że zdecydował się rozstać z tym zespołem i rozejrzeć za nowym miejscem.

Pomocną dłoń postanowił wyciągnąć do niego Kayserispor, do którego trafił na zasadzie transferu definitywnego. Jego umowa z nowym pracodawcą ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Jeśli chodzi natomiast o kwotę transakcji, to ta nie została podana do wiadomości publicznej.

Zawodnik ma zadebiutować w nowych barwach już w najbliższy weekend. Wtedy to nowy zespół Chorwata zmierzy się na wyjeździe z Alanyasporem.

Šitum jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał on bowiem okazję występować w Lechu Poznań.

W minionym sezonie grał z kolei dla wspomnianego Dinama Zagrzeb. Rozegrał w jego barwach 17 meczów. Strzelił jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy