OFICJALNIE: Stało się. Crouch ponownie w Premier League!

OFICJALNIE: Stało się. Crouch ponownie w Premier League!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Burnley FC | Stoke City FC

Burnley FC poinformowało o zakontraktowaniu Petera Croucha.

38-latek został włączony do transakcji, w myśl której do Stoke City przeniósł się Sam Vokes. Transfer tego drugiego dodatkowo zamknął się w kwocie 10,5 miliona euro. Walijczyk podpisał z „Garncarzami” trzyipółletni kontrakt. W nowym zespole środkowy napastnik będzie występował w koszulce z numerem 10.

Natomiast Crouch podpisał z „The Clarets” umowę do 30 czerwca tegoroku i otrzymał trykot z numerem 15. Doświadczony Anglik jest rekordzistą pod względem strzelonych głową goli w Premier League. Do tej pory były reprezentant „Synów Albionu” wpisywał się na listę strzelców w ten sposób 53 razy. Teraz stanie przed szansą na wyśrubowanie wyniku w siedemnastym obecnie zespole angielskiej ekstraklasy.

– To co mnie interesuje, to zmotywowani gracze. Michael Duff był jednym z nich w wieku 37 lat i myślę, że Peter Crouch jest taki sam – powiedział Sam Sean Dyche, menedżer Burnley.

Oczekiwanie wobec 38-letniego snajpera są ogromne, ale nie ma się co dziwić. W końcu to jeden z najlepszych strzelców w historii reprezentacji Anglii, w barwach której zaliczył 22 gole w 42 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy