OFICJALNIE: Stało się. Crouch ponownie w Premier League!

OFICJALNIE: Stało się. Crouch ponownie w Premier League!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Burnley FC | Stoke City FC

Burnley FC poinformowało o zakontraktowaniu Petera Croucha.

38-latek został włączony do transakcji, w myśl której do Stoke City przeniósł się Sam Vokes. Transfer tego drugiego dodatkowo zamknął się w kwocie 10,5 miliona euro. Walijczyk podpisał z „Garncarzami” trzyipółletni kontrakt. W nowym zespole środkowy napastnik będzie występował w koszulce z numerem 10.

Natomiast Crouch podpisał z „The Clarets” umowę do 30 czerwca tegoroku i otrzymał trykot z numerem 15. Doświadczony Anglik jest rekordzistą pod względem strzelonych głową goli w Premier League. Do tej pory były reprezentant „Synów Albionu” wpisywał się na listę strzelców w ten sposób 53 razy. Teraz stanie przed szansą na wyśrubowanie wyniku w siedemnastym obecnie zespole angielskiej ekstraklasy.

– To co mnie interesuje, to zmotywowani gracze. Michael Duff był jednym z nich w wieku 37 lat i myślę, że Peter Crouch jest taki sam – powiedział Sam Sean Dyche, menedżer Burnley.

Oczekiwanie wobec 38-letniego snajpera są ogromne, ale nie ma się co dziwić. W końcu to jeden z najlepszych strzelców w historii reprezentacji Anglii, w barwach której zaliczył 22 gole w 42 występach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy