OFICJALNIE: Stanisław Czerczesow wraca na ławkę trenerską

OFICJALNIE: Stanisław Czerczesow wraca na ławkę trenerską fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ferencvárosi

Stanisław Czerczesow został ogłoszony nowym szkoleniowcem Ferencvárosi TC.

58-latek był dostępny na rynku od lata, kiedy to przestał pełnić funkcję selekcjonera Rosji. Przez ten czas łączono go z kilkoma klubami, w tym Spartakiem Moskwa, Royal Antwerp czy wreszcie Legią Warszawa.

Sam Rosjanin zapewniał, że nie otrzymał żadnej propozycji od „Wojskowych”. Dzisiaj podpisał on kontrakt z przedstawicielem węgierskiej ekstraklasy.

Ferencvárosi TC przed kilkoma dniami rozstało się z Peterem Stögerem, a zespół tymczasowo przejął Csaba Máté.

Od teraz nowym trenerem mistrza Węgier jest Stanisław Czerczesow, który tym samym rozpoczyna przygodę w nowym dla siebie otoczeniu.

W przeszłości prowadził on już takie ekipy jak Terek Grozny, Dynamo Moskwa, FC Wacker Innsbruck czy wspomniana Legia Warszawa. Tytuły zdobywał tylko w Polsce. Jako zawodnik było mu dane grać również w Niemczech, gdy bronił barw Dynama Drezno.

Nowa ekipa Czerczesowa aktualnie plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy