Oficjalnie: Sześciu nowych zawodników Korony!

Oficjalnie: Sześciu nowych zawodników Korony! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce potwierdziła pozyskanie sześciu nowych zawodników.

Nowymi piłkarzami klubu z województwa świętokrzyskiego zostali Zlatan Alomerović, Matthias Hamrol, Shawn Barry, Ivan Jukić, Fabian Burdenski oraz Michal Gardawski. Większość z nich związała się z Koroną umowami do 30 czerwca 2019 roku. Wyjątkiem jest Barry, który podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy.


26-letni Alomerović oraz 23-letni Hamrol są niemieckimi bramkarzami. Ten pierwszy, który w przeszłości był zawodnikiem Borussii Dortmund oraz Kaiserslautern, ostatnio pozostawał bez klubu. Drugi z kolei występował w rezerwach Köln.

27-letni amerykański obrońca Barry oraz 25-letni Burdenski (syn nowego właściciela Korony, w przeszłości Wisła Kraków), który gra w linii pomocy, reprezentowali barwy niemieckiego trzecioligowca, Frankfurt 1899. Na tym samym poziomie, tylko, że w Hansie Rostock biegał po murawie Gardawski, który też jest pomocnikiem.


Poza Niemcami w ostatnim czasie występował tylko chorwacki pomocnik Jukić. 21-latek reprezentował bowiem barwy rodzimego RNK Split, w którym zresztą się wychował.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy