OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu

OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o odejściu sześciu zawodników.

Z klubem z Trójmiasta pożegnali się Rafał Siemaszko, Pāvels Šteinbors, Damian Zbozień, Michał Kopczyński, Marcin Staniszewski oraz Marko Vejinović.

33-letni Siemaszko potwierdził swoje odejście już kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka. Jego umowa wygasa i nie zostanie przedłużona. Podobnie wygląda sytuacja ze Šteinborsem oraz Zbozieniem. Klub dodał, że chciał podpisać z nimi nowe kontrakty, ale strony nie doszły do konsensusu.

Jeśli chodzi o Kopczyńskiego, Staniszewskiego i Vejinovicia, umowy zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Zmiany w kadrze Arki, która spadła z Ekstraklasy, są duże. Šteinbors, Zbozień i Vejinović byli jej podstawowymi zawodnikami. Dwóch pierwszych trafiło do niej w 2016 roku.

Jednocześnie klub z Gdyni potwierdził, że jego szeregi zasilił Szymon Drewniak. 27-letni pomocnik ostatnio był związany z Chrobrym Głogów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy