OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu

OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o odejściu sześciu zawodników.

Z klubem z Trójmiasta pożegnali się Rafał Siemaszko, Pāvels Šteinbors, Damian Zbozień, Michał Kopczyński, Marcin Staniszewski oraz Marko Vejinović.

33-letni Siemaszko potwierdził swoje odejście już kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka. Jego umowa wygasa i nie zostanie przedłużona. Podobnie wygląda sytuacja ze Šteinborsem oraz Zbozieniem. Klub dodał, że chciał podpisać z nimi nowe kontrakty, ale strony nie doszły do konsensusu.

Jeśli chodzi o Kopczyńskiego, Staniszewskiego i Vejinovicia, umowy zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Zmiany w kadrze Arki, która spadła z Ekstraklasy, są duże. Šteinbors, Zbozień i Vejinović byli jej podstawowymi zawodnikami. Dwóch pierwszych trafiło do niej w 2016 roku.

Jednocześnie klub z Gdyni potwierdził, że jego szeregi zasilił Szymon Drewniak. 27-letni pomocnik ostatnio był związany z Chrobrym Głogów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy