OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu

OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Arki Gdynia. Jeden transfer do klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o odejściu sześciu zawodników.

Z klubem z Trójmiasta pożegnali się Rafał Siemaszko, Pāvels Šteinbors, Damian Zbozień, Michał Kopczyński, Marcin Staniszewski oraz Marko Vejinović.

33-letni Siemaszko potwierdził swoje odejście już kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka. Jego umowa wygasa i nie zostanie przedłużona. Podobnie wygląda sytuacja ze Šteinborsem oraz Zbozieniem. Klub dodał, że chciał podpisać z nimi nowe kontrakty, ale strony nie doszły do konsensusu.

Jeśli chodzi o Kopczyńskiego, Staniszewskiego i Vejinovicia, umowy zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Zmiany w kadrze Arki, która spadła z Ekstraklasy, są duże. Šteinbors, Zbozień i Vejinović byli jej podstawowymi zawodnikami. Dwóch pierwszych trafiło do niej w 2016 roku.

Jednocześnie klub z Gdyni potwierdził, że jego szeregi zasilił Szymon Drewniak. 27-letni pomocnik ostatnio był związany z Chrobrym Głogów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy