Oficjalnie: Vladimír Weiss odchodzi do Pescary

Oficjalnie: Vladimír Weiss odchodzi do Pescary
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Pescara Calcio

Młody skrzydłowy Manchesteru City, Vladimír Weiss po serii wypożyczeń postanowił opuścić Etihad Stadium. Jego nowym klubem został beniaminek Serie A, Pescara Calcio.

Słowak był zawodnikiem "The Citizens" od 2008 roku, jednak nigdy nie mógł wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie. Był wypożyczany kolejno do Boltonu, Glasgow Rangers, a ostatnio do Espanyolu Barcelona.

22-letni Weiss jest również etatowym reprezentantem Słowacji, rozegrał w niej 24 spotkania i strzelił 2 bramki. Uczestniczył w mistrzostwach świata w RPA 2010, do kadry powołał go wtedy jego ojciec, Vladimír Weiss senior.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy