Oficjalnie: Vladimír Weiss odchodzi do Pescary

Oficjalnie: Vladimír Weiss odchodzi do Pescary
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Pescara Calcio

Młody skrzydłowy Manchesteru City, Vladimír Weiss po serii wypożyczeń postanowił opuścić Etihad Stadium. Jego nowym klubem został beniaminek Serie A, Pescara Calcio.

Słowak był zawodnikiem "The Citizens" od 2008 roku, jednak nigdy nie mógł wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie. Był wypożyczany kolejno do Boltonu, Glasgow Rangers, a ostatnio do Espanyolu Barcelona.

22-letni Weiss jest również etatowym reprezentantem Słowacji, rozegrał w niej 24 spotkania i strzelił 2 bramki. Uczestniczył w mistrzostwach świata w RPA 2010, do kadry powołał go wtedy jego ojciec, Vladimír Weiss senior.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy