OFICJALNIE: Vujadinović znalazł klub. Były obrońca Lecha Poznań zagra w Słowenii

OFICJALNIE: Vujadinović znalazł klub. Były obrońca Lecha Poznań zagra w Słowenii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: NK Domžale

NK Domžale potwierdziło angaż Nikoli Vujadinovicia.

33-latek pozostawał bez klubu od pierwszego lipca. Wcześniej środkowy obrońca przez dwa sezony bronił barw Lecha Poznań, gdzie w niezwykle krótkim czasie zapracował sobie na miano jednego z najlepszych defensorów w polskiej Ekstraklasie. W związku z tym wielu kibiców „Kolejorza” nie potrafiło pogodzić się faktem odejścia Czarnogórca.

Dzisiaj angaż doświadczonego zawodnika potwierdziło za to NK Domžale, które podpisało z nim umowę do końca bieżącego sezonu. Ten ruch związany jest z urazem, jakiego doznał Branko Ilič.

– Jestem bardzo zadowolony z powodu swojego przyjazdu do Słowenii. To nowy miły rozdział w karierze, a Domžale jest uważane za bardzo stabilny klub, w którym gracze występuje z wielką radością. Wierzę, że dzięki mojemu doświadczeniu i ciężkiej pracy otrzymam szansę zaprezentowania swoich umiejętności na boiskach, a tym samym będę mógł wydatnie wspomóc zespół w osiągnięciu wyznaczonych celów na ten sezon – oznajmił Vujadinović.

Były młodzieżowy reprezentant Czarnogóry w koszulce Lecha rozegrał 43 spotkania, a przedtem notował także występy m.in. w Sturmie Graz czy Osasunie.

Wcześniej trzecią ekipę poprzedniego sezonu słoweńskiej ekstraklasy zasilił Matic Fink, który tak jak Vujadinović podpisał umowę do końca rozgrywek. 29-latek to nominalny prawy defensor.

Obecnie NK Domžale zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli i do liderującej Olimpiji Lublana traci aż 14 punktów.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy