OFICJALNIE: Willian odchodzi z Chelsea

OFICJALNIE: Willian odchodzi z Chelsea fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Willian I Instagram

Willian pożegnał się z kibicami Chelsea.

„To było siedem cudownych lat. W sierpniu 2013 roku, kiedy otrzymałem ofertę z Chelsea, byłem przekonany, że to miejsce, w którym muszę grać. Dzisiaj jestem pewien, że podjąłem najlepszą decyzję. Przeżyłem wiele radosnych chwil, trochę smutnych, zdobyliśmy kilka trofeów... Poza nimi wiele się o sobie nauczyłem. Rozwinąłem się, stając się zarówno lepszym piłkarzem, jak i człowiekiem.  

(…) - Jestem naprawdę wdzięczny kibicom Chelsea za serdeczność, z jaką powitali mnie na Stamford Bridge i okazane później wsparcie. Pojawiała się również krytyka, ale to normalne. Ważne jest to, że te aspekty sprawiały, że zawsze dawałem z siebie wszystko. Na każdym treningu, w każdym meczu. Nadszedł czas, by pójść dalej. Z pewnością będę tęsknił za moimi kolegami z drużyny, całym personelem klubu, który traktował mnie jak syna, i fanami. Odchodzę z podniesioną głową, wiedząc, że dawałem z siebie maksimum w koszulce Chelsea” - napisał Willian na Instagramie.  

32-letni brazylijski skrzydłowy rozegrał w barwach „The Blues” łącznie 339 spotkań. Zanotował w nich 63 trafienia i 62 asysty. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa i Puchar Anglii, Puchar Ligi, a także triumfował w Lidze Europy.  

Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale zdaniem mediów Willian będzie kontynuował karierę w innym londyńskim klubie - Arsenalu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy