OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Patricka van Aanholta

OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Patricka van Aanholta fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Galatasaray | PSV Eindhoven

Niechciany w Galatasaray Patrick van Aanholt przedłużył swoje wypożyczenie do PSV Eindhoven.

Holenderski obrońca przez cztery i pół roku występował w Crystal Palace, a nim doszło do zakończenia współpracy, oglądaliśmy go na EURO 2020.

Kiedy przygoda „Oranje” z turniejem dobiegła końca, przyszedł czas na zajęcie się przyszłością w klubie. Miesiąc później dołączył on do Galatasaray.

W pierwszym sezonie po przenosinach nad Bosfor ofensywnie grający lewy defensor zgromadził 48 występów okraszonych trzema golami i trzema asystami.

Podczas bieżącej kampanii 32-latek nie zawsze grał regularnie, dlatego w styczniu zapadła decyzja o zmianie pracodawcy. Zawodnik wrócił do ojczyzny.

Patrick van Aanholt został wypożyczony przez PSV Eindhoven na pół roku i od tego czasu nie przegapił ani jednego spotkania. Wciąż jednak nie było wiadomo, co czeka go latem.

Dzisiaj „Rolnicy” poinformowali, że wypożyczenie zostało przedłużone aż do 30 czerwca 2024 roku, kiedy to wygasa umowa ze stambułczykami. Niewykluczone zatem, że i po tym terminie będziemy go widywać w ekipie z Eindhoven.

Jak na razie Van Aanholt wybiegał na boiska dziewięć razy. W tym czasie zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy