Oficjalnie: Yannick Boli zamienia Rosję na Abu Dabi

 Oficjalnie: Yannick Boli zamienia Rosję na Abu Dabi
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al-Ain

Yannick Boli został piłkarzem Al-Ain.

Wychowanek Paris Saint-Germain został piłkarzem Al-Ain ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Boli przeszedł tam z rosyjskiej Anży Machaczkała, w której rozegrał 39 spotkań i strzelił 11 bramek.


Teraz 29-latka czeka walka o najwyższe cele w ZEA, gdzie jego zespół broni korony mistrza kraju, a także bierze udział w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Urodzony we Francji Iworyjczyk przyznał, że zna swój obecny klub i nie może doczekać się demonstracji swoich umiejętności na boisku.


- Znam Al-Ain. Czytałem o nim w internecie. Widziałem, że wygrało Azjatycką Ligę Mistrzów w 2003 roku i jest bardzo mocne w ligowych rozgrywkach. Nie chcę dodawać nic więcej. Wolę byście widzieli, na co mnie stać, gdy wyjdę na boisko – powiedział Yannick Boli.


Klub z siedzibą w Abu Dabi rozpocznie walkę w rozgrywkach AFC Champions League 21 lutego meczem z irańskim Zob Ahan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy