OFICJALNIE: Z Wisły Kraków do Zagłębia Lubin

OFICJALNIE: Z Wisły Kraków do Zagłębia Lubin
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Lubin

Rafał Pietrzak został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin.

Boczny obrońca zasilił szeregi „Miedziowych” na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Wisły Kraków z opcją definitywnego wykupu po zakończeniu sezonu.

25-letni defensor trafił do „Białej Gwiazdy” przed startem rundy wiosennej w 2016 roku za sprawą bardzo dobrej postawy w meczach GKS-u Katowice na zapleczu Ekstraklasy.

Pietrzak dość udanie rozpoczął swoją przygodę w Wiśle, w której musiał rywalizować o miejsce w składzie z Maciejem Sadlokiem. Niestety w trakcie sezonu 2016/2017 nabawił się kontuzji ścięgna Achillesa i od tego czasu pojawił się na boisku w barwach krakowskiego zespołu tylko raz w pucharowym starciu z Wisłą Płock (2:1).

- Chcę wywalczyć sobie miejsce w składzie i regularnie grać. Zagłębie ma mieć ze mnie pożytek i piąć się w górę tabeli - powiedział piłkarz po zasileniu szeregów drużyny z Lubina.

Boczny obrońca jest drugim zawodnikiem, który w dniu dzisiejszym wzmocnił „Miedziowych”. Przed nim na podobnej zasadzie do ekipy prowadzonej przez Mariusza Lewandowskiego dołączył Łukasz Moneta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy