Zagłębie Lubin z bardzo ciekawym transferem. Lider Partizana zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Zagłębie Lubin z bardzo ciekawym transferem. Lider Partizana zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] fot. Zagłębie Lubin
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Lubin

Aleksandar Šćekić został zaprezentowany jako nowy zawodnik Zagłębia Lubin. Defensywny pomocnik przeszedł do polskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego z Partizana.

Zespół „Miedziowych” zaprezentował się dużo poniżej oczekiwań w rundzie jesiennej i zakończył ją na odległym czternastym miejscu w tabeli z zaledwie czteropunktową przewagę nad strefą spadkową.

Władze klubu liczą na to, że w drugiej części zmagań ta sytuacja ulegnie zmianie po zatrudnieniu na stanowisku trenera Piotra Stokowca oraz pozyskaniu takich zawodników jak Bartosz Kopacz, Martin Doležal, Jasmin Burić czy Aleks Ławniczak.

Zagłębie Lubin nie poprzestało na sprowadzeniu wymienionych piłkarzy i w niedzielny wieczór potwierdziło fakt nawiązania współpracy z kolejnym - Aleksandarem Šćekiciem z Partizana.

Etatowy reprezentant Czarnogóry i jeden z wyróżniających się graczy w szeregach serbskiego zespołu przeszedł do ekipy z województwa dolnośląskiego na zasadzie transferu definitywnego i po zaliczeniu testów medycznych związał z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

- Muszę powiedzieć, że pracowaliśmy bardzo długo nad sprowadzeniem Aleksandara do Lubina i jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika. Wszystkim kibicom Zagłębia Partizan kojarzy się tylko pozytywnie i mam nadzieję, że podobnie będzie po występach Aleksandara dla naszego klubu - powiedział dyrektor sportowy Piotr Burlikowski.

Defensywny pomocnik trafił do ekipy z Belgradu z Gençlerbirliği w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu wystąpił 133 meczach Partizana i strzelił w nich 12 goli oraz zanotował 9 asyst, co pozwoliło mu wywalczyć tylko jedno trofeum z tym zespołem w postaci Pucharu Serbii (2018/2019).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy