OFICJALNIE: Zapytowski w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Zapytowski w Koronie Kielce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aplakan Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o przenosinach Marcela Zapytowskiego do Korony Kielce.

Spadkowicz z Ekstraklasy jest w ostatnich dniach niezwykle aktywny na rynku transferowym. Wcześniej informowano między innymi o pozyskaniu Filipe Oliveiry, Marko Pervan, czy Mario Zebicia.

Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik. Jest nim Marcel Zapytowski, który przenosi się do Korony Kielce z Aplakan Resovii.

"Złocisto-krwiści” postanowili w tym przypadku skorzystać z kwoty odstępnego, zawartej w kontrakcie zawodnika. Kwota pozostaje jednak niewiadomą.

Urodzony w Płocku golkiper to wychowanek tamtejszej Wisły. Do stolicy Podkarpacia trafił natomiast w styczniu 2020 roku.

Od tamtej pory rozegrał 27 spotkań zarówno w drugiej, jak i pierwszej lidze. W tym czasie dziewięciokrotnie udało mu się opuszczać plac gry z czystym kontem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy