OFICJALNIE: Zapytowski w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Zapytowski w Koronie Kielce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aplakan Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o przenosinach Marcela Zapytowskiego do Korony Kielce.

Spadkowicz z Ekstraklasy jest w ostatnich dniach niezwykle aktywny na rynku transferowym. Wcześniej informowano między innymi o pozyskaniu Filipe Oliveiry, Marko Pervan, czy Mario Zebicia.

Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik. Jest nim Marcel Zapytowski, który przenosi się do Korony Kielce z Aplakan Resovii.

"Złocisto-krwiści” postanowili w tym przypadku skorzystać z kwoty odstępnego, zawartej w kontrakcie zawodnika. Kwota pozostaje jednak niewiadomą.

Urodzony w Płocku golkiper to wychowanek tamtejszej Wisły. Do stolicy Podkarpacia trafił natomiast w styczniu 2020 roku.

Od tamtej pory rozegrał 27 spotkań zarówno w drugiej, jak i pierwszej lidze. W tym czasie dziewięciokrotnie udało mu się opuszczać plac gry z czystym kontem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy