OFICJALNIE: Znowu to samo. Grosicki... zniknął

OFICJALNIE: Znowu to samo. Grosicki... zniknął
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bursaspor

Kamil Grosicki jednak spędzi kolejny sezon na zapleczu Premier League.

Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość i popularny „Grosik” ponownie wywołał wokół siebie sporo zamieszania ostatniego dnia okna transferowego. Nie udało się niegdyś z Burnley, udało się z Hull City, a teraz niemalże do końca transfer stał pod znakiem zapytania. Koniec końców skrzydłowy miał w obecnym sezonie bronić barw tureckiego Bursasporu, ale... no właśnie, co się stało?

„Krokodyle” negocjowały transfer w ostatnim czasie, ale w pewnym momencie wydawało się, że nic już z tego nie będzie. Jeszcze wczoraj wszystko wskazywało na to, iż temat zupełnie upadł, ale dziś z rana tureckie media rzuciły na sprawę zupełnie nowe światło. Bursaspor wykazał się dużą determinacją i udało mu się dopełnić formalności.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Grosicki miał przejść do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia, które trwałoby dwa lata, czyli tyle, ile brakowało do końca kontraktu z Hull. Piłkarz zjawił się w Turcji, co sam zresztą relacjonował w mediach społecznościowych, przeszedł także testy medyczne.

Kiedy wszyscy czekali na oficjalne potwierdzenie, Bursaspor wydał komunikat, lecz próżno szukać w nim potwierdzenia transferu. Dowiadujemy się, że wszystkie warunki były już ustalone, a umowa gotowa do podpisania, Grosicki jednak nagle zrezygnował z całej operacji i po prostu wyjechał z miasta, nie informując nikogo o powodach swojej decyzji.

„Nasz klub doszedł do porozumienia z Kamilem Grosickim i Hull City w sprawie dwuletniego wypożyczenia. Tego ranka piłkarz przeszedł wszelkie testy medyczne. Wszystkie dokumenty zostały przygotowane, na warunkach zgodnie z oczekiwaniami Grosickiego, brakowało tylko jego podpisu. Kamil Grosicki jednak nagle zmienił decyzję, odmawiając podpisania kontraktu bez podania przyczyny i opuścił miasto” - czytamy w komunikacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy