Oficjalnie: Zubas w Bełchatowie

Oficjalnie: Zubas w Bełchatowie fot. Transfery.info
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: GKS Bełchatów

Emilijus Zubas wraca na stare śmieci i od nowego sezonu ponownie będzie strzegł bramki PGE GKS-u Bełchatów.

Litewski golkiper przechodzi do ekipy „Brunatnych” na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Umowa zacznie jednak obowiązywać dopiero od 11 lipca, gdyż klub z którego został wypożyczony, Daugava Ryga, rozgrywa dwumecz eliminacji do Ligi Europy z Aberdeen.

Zubas znany jest kibicom polskiej piłki przede wszystkim z Wiosny 2013 roku, kiedy to stał między słupkami bełchatowian. Rozegrał wszystkie piętnaście spotkań, w których zachował aż osiem czystych kont. Po sezonie został uznany najlepszym ligowym bramkarzem a także zadebiutował w reprezentacji Litwy. Jego znakomita postawa nie uchroniła jednak GKS-u przed spadkiem do I ligi.

23-latek jest czwartym piłkarzem, który zasili latem szeregi „Brunatnych”. Wcześniej na „Sportową” zawitali Adam Mójta, Błażej Telichowski i Bartosz Ślusarski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy