OFICJALNIE: Żukow na dłużej w Wiśle Kraków

OFICJALNIE: Żukow na dłużej w Wiśle Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o kontynuowaniu współpracy z Gieorgijem Żukowem.

Po ofensywie transferowej pod Wawelem przyszedł czas na przedłużanie umów z zawodnikami. Nie tak dawno Wisła informowała o kontynuowaniu współpracy z Aleksandrem Buksą i Dawidem Szotem. Teraz do tej grupy dołączył Gieorgij Żukow.

Kazach podpisał z zespołem prowadzonym przez Artura Skowronka kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów „Białej Gwiazdy”. Pomocnik miał bowiem w Krakowie bardzo dobre początki i mówiło się o nim nawet jako o odkryciu zimowego okna transferowego.

Na jego niekorzyść zadziałała jednak pandemia koronawirusa. Po przerwie Żukow prezentował się słabiej, jednak nikt nie ma wątpliwości co do jego talentu.

Od początku swojego pobytu w Krakowie rozegrał on 16 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy