OFICJLANIE: Marković i Podhorin w Resovii

OFICJLANIE: Marković i Podhorin w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aplakan Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o pozyskaniu Oliver Podhorína i Nemanji Markovicia.

Beniaminek zaplecza Ekstraklasy kontynuuje przygotowania do rundy wiosennej. Tym razem do zespołu prowadzonego przez Radosława Mroczkowskiego dołączyli Oliver Podhorín i Nemanja Marković.

Pierwszy z zawodników przenosi się do stolicy Podkarpacia z FC Nitra na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem środkowy obrońca podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Resovia ma swoją długą historię, sam Rzeszów to bardzo piękne miasto. Jestem szczęśliwy, że mogę być w tej drużynie. Cieszę się, że podpisałem tutaj kontrakt. Kiedy rozpoczną się mecze, mam nadzieję, że będziemy sobie dobrze radzić w lidze i pozostaniemy w niej - przyznał.

W trwającym sezonie Podhorín rozegrał na boiskach słowackiej ekstraklasy łącznie 17 spotkań. W tym czasie zdobył jednego gola.

Drugi z pozyskanych zawodników to również środkowy defensor, który trafia do Resovii z serbskiego Zeleznicara Pancevo. Tam wystąpił na jesień w 14 potyczkach.

Kontrakt Markovicia podobnie, jak i w przypadku wcześniej wspomnianego Słowaka jest ważny do 30 czerwca 2021 roku i zawiera możliwość przedłużenia o rok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy