OGC Nice nie zwalnia tempa. Kamara zmienia klub [OFICJALNIE]

OGC Nice nie zwalnia tempa. Kamara zmienia klub [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: OGC Nice

Hassane Kamara oficjalnie zasilił szeregi OGC Nice.

Mimo że „Les Aiglons” w zakończonym przedwcześnie sezonie Ligue 1 zajęli piąte miejsce, cały czas mogą zagrać w kwalifikacjach do Ligi Europy. Stanie się tak, jeśli Paris Saint-Germain (mistrz kraju) wygra puchar lub puchar ligi. Idąc tym tropem, Patrick Vieira sukcesywnie wzmacnia swój zespół.

OGC Nice dotychczas pozyskało Robsona Bambu, Flaviusa Daniliuca oraz Morgana Schneiderlina i kiedy wydawało się, że następny w kolejce będzie Kostas Tsimikas, dyrekcja sportowa nieco zaskoczyła. Zamiast Greka do klubu przybył bowiem inny lewy obrońca Hassane Kamara.

Za 26-latka, którego kontrakt z Stade Reims wygasał w połowie 2021 roku, zapłacono cztery miliony euro. To oznacza, że dla poprzedniego pracodawcy Francuza jest to jedna z największych operacji sprzedażowych.

Posiadający gambijskie korzenie zawodnik ma za sobą naprawdę udane miesiące. Świadczy o tym fakt, że „L’Équipe” umieściło go w drużynie sezonu 2019/2020, w którym to rozegrał 28 spotkań i strzelił dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy