OGC Nice nie zwalnia tempa. Kamara zmienia klub [OFICJALNIE]

OGC Nice nie zwalnia tempa. Kamara zmienia klub [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: OGC Nice

Hassane Kamara oficjalnie zasilił szeregi OGC Nice.

Mimo że „Les Aiglons” w zakończonym przedwcześnie sezonie Ligue 1 zajęli piąte miejsce, cały czas mogą zagrać w kwalifikacjach do Ligi Europy. Stanie się tak, jeśli Paris Saint-Germain (mistrz kraju) wygra puchar lub puchar ligi. Idąc tym tropem, Patrick Vieira sukcesywnie wzmacnia swój zespół.

OGC Nice dotychczas pozyskało Robsona Bambu, Flaviusa Daniliuca oraz Morgana Schneiderlina i kiedy wydawało się, że następny w kolejce będzie Kostas Tsimikas, dyrekcja sportowa nieco zaskoczyła. Zamiast Greka do klubu przybył bowiem inny lewy obrońca Hassane Kamara.

Za 26-latka, którego kontrakt z Stade Reims wygasał w połowie 2021 roku, zapłacono cztery miliony euro. To oznacza, że dla poprzedniego pracodawcy Francuza jest to jedna z największych operacji sprzedażowych.

Posiadający gambijskie korzenie zawodnik ma za sobą naprawdę udane miesiące. Świadczy o tym fakt, że „L’Équipe” umieściło go w drużynie sezonu 2019/2020, w którym to rozegrał 28 spotkań i strzelił dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy