2023-01-30 07:55:59; Aktualizacja: 1 rok temu
Ostra sprzeczka między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim. „Zamknij piz**, kur**” [WIDEO] Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Transfery.info

Niedzielny hit 20. kolejki Serie A, w którym Napoli mierzyło się z AS Romą, obfitował w masę emocji, w tym tych negatywnych. W przerwie spotkania doszło do sprzeczki dwóch reprezentantów Polski - Piotra Zielińskiego i Nicoli Zalewskiego. Padły mocne słowa.

Podopieczni Luciano Spalettiego wypełnili w niedzielę swój cel i pokonali w hicie 20. serii gier AS Romę 2:1. Mecz był zacięty i gospodarze z Neapolu prawie do samego końca nie byli pewni zwycięstwa. Kluczowa okazała się bramka Giovanniego Simeone z 86. minuty, przy której asystował Piotr Zieliński.

Wcześniej sporo nerwów w szeregach lidera Serie A wprowadził Stephan El Shaarawy, wyrównując stan rywalizacji w 75. minucie. Włoch zdobył gola po świetnym dośrodkowaniu Nicoli Zalewskiego.

Obydwaj reprezentanci Polski pokazali się więc z dobrej strony na boisku. Mniej klasy pokazali w tunelu, gdy schodzili na drugą połowę rywalizacji. Między zawodnikami doszło do ostrej wymiany zdań, którą uchwyciły kamery.

Powody scysji nie są znane. Prawdopodobnie doświadczony pomocnik skrytykował wcześniej ostrą grę zawodnika urodzonego w Tivoli.

W ferworze meczowym łatwo jednak ponieść się emocjom. Tym razem właśnie się tak stało.

- Czego spie**alasz?! - krzyknął w stronę wahadłowego AS Romy Zieliński.

- Następny jesteś - odpowiedział 21-latek.

- Mordę zamknij - sparował pomocnik lidera Serie A.

- Zamknij pi*dę, ku*wa  - zakończył Zalewski.

Na boisku do żadnych spięć między Polakami nie doszło.

Napoli po niedzielnym zwycięstwie umacnia się na tronie ligowym, wyprzedzając szóstą Romę aż 16 punktami.